• טרי
מנת משכל תעשייתי 2 יחידות פלסטיק למתוח סרט יד שומר אקראי צבע למתוח סרט מגן ידית ידנית סרט עבור חינם,
zoom_in

מנת משכל תעשייתי 2 יחידות פלסטיק למתוח סרט יד שומר אקראי צבע למתוח סרט מגן ידית ידנית סרט עבור חינם,

ILS 49.60

של הסחורה
check זה נגיש להזמנה

אריזה : 1 זוגות של 2, חומר : פלסטיק, אקראי צבע. קוטר 75 מ מ (3 אינץ'), מתאים לאריזת ליבת סרט בקוטר 3 אינץ'. מבנה חזק, לשימוש חוזר, עמיד, לא קל נזק, ארוך שירות חיים. זה יכול לח ולנקות את הסחורה הארוזה, להפחית את השריטות על פני הסחורה הארוזה ולהפוך את החבילה לחזקה יותר. קל לשימוש, פשוט החלק את סליל ההחלפה למקומו, מתאים לאריזת משטחים בשטח גדול, איטום קרטון, אריזת קופסאות וכו'. מפרט : מוצר : למתוח סרט יד שומר חומר : פלסטיק צבע : אקראי מבנה חזק, לשימוש חוזר, עמיד, לא קל נזק, ארוך שירות חיים זה יכול למנוע לחות ולנקות את ארוז מוצרים, להפחית סריטות על פני השטח של ארוז מוצרים, ולהפוך את חבילה חזק יותר. את עגול קצה יכול להגן על היד שלך מלהיות שרוט. זה יכול לסובב 360 תואר לסיבובים בלתי מוגבלים והוא קל למשוך. קל לשימוש, פשוט החלק את סליל ההחלפה למקומו, מתאים לאריזת משטחים בשטח גדול, איטום קרטון, אריזת קופסאות וכו'. עבור תחבורה, משטחים, אריזה, וציוד נייד. מתאים לאריזת ליבות סרט בקוטר של 3 אינץ'. טיפים : אנא בזהירות לבדוק את גודל ישים לפני הרכישה.

Product:
Stretch Film Hand Saver
Material:
Plastic
Color:
Random
Strong structure, reusable, durable, not easy to damage, long service life:
It can prevent moisture and clean the packed goods, reduce scratches on the surface of the packed goods, and make the package stronger.:
The round edge can protect your hand from being scratched. It can rotate 360 degree for unlimited turns and is easy to pull.:
Easy to use, just slide the replacement reel into place, suitable for large area pallet packaging, carton sealing, box packaging, etc.:
For transportation, pallets, packaging, and mobile supplies.:
Suitable for packaging film cores with a diameter of 3 inches.:
Tips:
Please carefully check the applicable size before purchasing.

הם גם קונים עם המוצר הזה...